Bayan Kimki’nin Çılgın Projesi

Zıdırı Koyu’nda çok fazla kötü adam vardı.

Bayan Kimki and içmişti. Yeryüzündeki tüm kötü adamların çüklerini kesicekti, kestirecekti daha doğrusu.

Elinde Joe gibi bir velinimet vardı. Daha önceden Joe’ya sadece öldüttürürdü. Ama çüksüz kötü bir adam, ölü bir kötü adamdan daha hazindi. Bu fikir hoşuna gitmişti Bayan Kimki’nin.

Joe bu iş için biçilmiş kaftandı. Joe’nun sünnet travması vardı. 3 yaşında sünnet etmişlerdi Joe’yu, üstelik bir de şampanya patlatmışlardı. Hiç bir anlam verememişti ama çok etkilenmişti. Acı içindeyken şampanya patlatılmasından. Sünnetin acısı fiziksel olarak dindi ama kafasından o gün ve o şampanya hiç çıkmadı.

Yıllar sonra ana ocağından kaçtı, bir sünnet eteği giydi, beyaz bir gömlek, beyaz çoraplar ve terlikler…

Bembeyazdı..

Gezgin bir sünnet çocuğu oldu.

İnsanlar onu garipsemiyordu işin ilginç tarafı. Çünkü çok saf bir enerjisi vardı. Birtakım yerlerde yaşadı Zıdırı’ya gelene kadar. O yerleri sonra anlatabilirim ama Bayan Kimki’yle tanışana kadar kimseyi öldürmemişti. Bayan Kimki ve Joe’nun ortak nefret alanları vardı. Joe da aslında saftı ama içten pazarlığı da vardı. Herkesin vardır. Kendini düşünürsün.

Yeryüzündeki testosteron enerjisini yok etmek istiyorlardı.

Testosteron! Kendini ispatlamaya çalışan, bağıra bağıra konuşan, durduk yere laf sokan, aptalca espriler yapan, savaşan, yok eden iğrenç erkek kokusu! Evet yeryüzündeki testosteronu yok edeceklerdi, yokkk!

Bu nefrete karşı ne yapılabilirdi!